عضویت در سایت ورود
ورود به سایت


» » مهدی اسلامیان؛ در زندگی تمام اتفاقات را به فال نيك ميگيرم.

مهدی اسلامیان؛ در زندگی تمام اتفاقات را به فال نيك ميگيرم.

در تاریخ : 08.05.95
توسط : ChampexNews
نظرات : 0
بازدیدها : 1767
مهدی اسلامیان؛ در زندگی تمام اتفاقات را به فال نيك ميگيرم.خبرگزاری چمپکس نیوز: مهدى اسلاميان متولد فروردين١٣٧٠، اهل بابل،مربى رسمى فدراسيون و پرورش اندام ايران و trx، او راز موفقیت را ايجاد هدفى مشخص و داشتن پشتكار و ايمان به توانايى هاى خود میداند. در ادامه بخش‌هایی از مصاحبه سایت چمپکس نیوز با این قهرمان را مطالعه می‌فرمایید:

2. چند سال است که به صورت حرفه ای این رشته را دنبال میکنید؟
سال ٨٥ زير نظر آقاى على اصغر سوادكوهى، فعاليت ورزشى خود را شروع كرده، در حال حاضر يكسال است كه اين رشته ورزشى را به صورت حرفه اى دنبال ميكنم.
3. چگونه به این رشته ورزشی روی آوردید؟
از کودکی رشته ی مورد علاقه ام بود و و با علاقه زیادی اخبار و عکسهای بدنسازهای ایرانی و خارجی را دنبال میکردم. به محض اینکه به سن مناسبی برای تمرینات بدنسازی رسیدم. در باشگاه (امیر) واقع در بابل که با مدیریت آقای سوادهی بوده است ثبت نام کردم.
4. نقطه عطف زندگی شما کی و چه بوده؟
يكى از بهترين اتفاقات زندگى من آشنايى با سيد جواد جلال زاده (قهرمان پاور ليفتينگ كشور) در سال ٩٢ بوده، كه انگيزه اى شد براى تاسيس مجتمع فرهنگى ورزشى آسيا و دنبال كردن اين رشته ورزشى به صورت حرفه اى.
5. آیا در طول زندگی ورزشی خود با اتفاق خاصی روبرو شده اید؟
خير، بنده در زندگی تمام اتفاقات را به فال نيك ميگيرم.
6. راز موفقیت را در چه میدانید؟
ايجاد هدفى مشخص و داشتن پشتكار و ايمان به توانايى هاى خود راز موفقیت است.
7. بهترین مربیان و ورزشکاران در این رشته ار نظر شما؟
تمام ورزشكاران و مربيان زحمت مى كشند و براى من قابل احترامند. در حال حاضربهترين مربى و مشوق براى من، آقاى اسحاق قويدل هستند كه جزء موفق ترين ورزشكاران اين رشته به حساب مى آيد.
8. آیا یک ورزشکار نیاز به مکمل دارد؟
بله، هم نوع مكمل، هم اندازه ى آن بستگى به فاكتور هاى مختلفى اعم از جنسيت، سن، قد، وزن، هدف از فعاليت و... دارد.
9. نظر شما درباره ی مستر المپیا؟
مستر المپيا، بالاترين سطح مسابقات در رشته بدنسازى به حساب مى آيد. به اعتقاد من شخصى كه اين رشته را به طور حرفه اى و جدى دنبال ميكند، اگر به فكر شركت در بالاترين سطح مسابقات نيست، در هيچ مسابقه اى شركت نكند معقول تر است.
10. پیشنهاد شما برای آسیب دیدگی کمتر ورزشکاران در حین تمرین؟
مهمترين توصيه بنده گرم كردن قبل از شروع تمرين، و سرد كردن بعد از اتمام تمرين، و همچنين انتخاب وزنه ى مناسب طبق شرايط بدنى حال حاضر خود است.
12. برنامه ی شما برای آینده؟
در حال حاضر تمریناتم را جهت شرکت در مسابقات بین المللی (جام بن ویدر) در رشته ی بادی کلاسیک که در اواسط مهر ماه 95 در تهران برگزار می شود شروع کرده ام و به امید خدا قصد دارم تا بالاترین سطح حرفه ایی این رشته را دنبال کنم
13. مهدى اسلاميان چگونه یک ورزشکار موفق شد؟
هر شخصى به هر جايگاهى در زندگى ميرسد، نشان از اين دارد كه زحمت كشيده و زمانى صرف كرده است، و بهترين اتفاق براى هر شخصى به نمايش گذاشتن توانايى هاى خود در سطح جهانى ميباشد.

تهیه شده توسط خبرنگار چمکس نیوز شیخی
  • Like
  • 0
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس