عضویت در سایت ورود
ورود به سایت


» » نتایج مسابقات پرورش اندام آذربایجان شرقی

نتایج مسابقات پرورش اندام آذربایجان شرقی

در تاریخ : 24.05.95
توسط : ChampexNews
نظرات : 0
بازدیدها : 1926
نتایج مسابقات پرورش اندام  آذربایجان شرقی


خبرگزاری چمپکس نیوز: مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی باشگاههای استان آذربایجان شرقی با معرفی برترین های خود به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان، مسابقات پرورش اندام ، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی باشگاههای استان آذربایجان شرقی به مناسبت بزرگداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی به مدت ۲ روز در مورخه های 21 و22 مرداد با شرکت ورزشکاران استان و با حضور مسئولین اجرائی و انتظامی استان در محل سالن فتح خیبر تبریز برگزار گردید.
درحاشیه این مسابقات از قهرمان قهرمانان و فعال ترین ورزشکار اولین دوره جشنواره مسابقات پاورلیفتینگ استان و قهرمان پاورلیفتینگ کشوری و پرس سینه جهان تقدیر شد و هم چنین این دوره ازمسابقات با فیگور گیری افتخاری قهرمانان همراه بود.
درپایان با اهداء حکم، مدال و کاپ قهرمانی از نفرات وتیم های برتر و تابلوفرش به قهرمان، قهرمانان مسابقات از طرف هیات استان تجلیل شد. نتایج این دوره از مسابقات به شرح ذیل می باشد:
مسابقات پرورش اندام:
رده سنی جوانان :
دسته 75- : 1- مصطفی تقوی 2- رضا فولادی 3- محمد عبداله زاده
دسته 75 +: 1- حامد نادرعلی 2- حسین حسنعلی زاده 3- سهیل زمانی
رده سنی بزرگسالان:
اوزان 60 کیلو گرم: 1- حسین عباس مرجانی 2- حمید رضائی 3- آرمین فرقانی
اوزان 65 کیلو گرم: 1- مهرداد فلاحی 2- محرم اسدپور 3- ابراهیم کارگر
اوزان 70 کیلو گرم: 1- محسن زینالی 2- حسین جلالی 3- جعفر فاتح
اوزان 75 کیلو گرم: 1- سید سالار شاهدی 2- رامین اقنعی
اوزان 80 کیلو گرم: 1- رضا شاهی 2- امیر پورحسینی 3- مهدی عدالت
اوزان 85 کیلوگرم: 1- شاهین اندرز بخش 2- داود امانی 3- جواد جوادی پور
اوزان 90 کیلو گرم: 1- توحید شرافتی 2- جمال صفرخانی 3- بهنام زارع
اوزان 95 کیلوگرم: 1- وحید عهد نو 2- یعقوب حضرتی
اوزان 100 کیلوگرم: 1- یوسف گودرزی
اوزان 100 + کیلوگرم: 1- سعید رضائی وحید
قهرمان قهرمانان مسابقات پرورش اندام: وحید عهدنو
مسابقات بادی کلاسیک:
دسته اول: 1- حسین جلالی 2- حسین عباسی 3- حمید رضائی
دسته دوم: 1- اسماعیل رحیمی 2- حسین اکبرنژاد 3- محرم اسدپور
دسته سوم: 1- سعید رونقی 2- مهدی عدالت 3- سیامک اکرمی
دسته چهارم: 1- شاهین اندرزبخش 2- امیر پورحسینی 3- جواد جوادی پور
دسته پنجم: 1- یعقوب حضرتی 2- سهند فرشباف 3- سید کمال آریافر
مسابقات فیزیک:
دسته اول: 1- امین رضا مرتضوی 2- بابک ابراهیم نژاد 3- فرزاد امانی
دسته دوم: مهدی یارسپهری 2- وحید حیدری 3- سعید رستمی
دسته سوم: 1- امیر فتحی 2- مهدی رضائی 3- هادی فرزان
دسته چهارم: 1- رزگار محمد زاده 2- علیرضا بختیاری 3- کیوان حسنی
دسته پنجم: 1- محمد مهدی علیزاده 2- بهنام سعیدان 3- سینا امان زاده
نتایج تیمی
پرورش اندام: 1- تیم رویال الف 2- تیم شریعتی الف 3- تیم شریعتی ب
بادی کلاسیک: 1 – تیم صدرا الف 2- تیم صدارب 3- تیم برتر
فیزیک: 1- تیم کیمیا الف 2- تیم کیمیا ب 3- تیم هیات استان

با تشکر از رئیس هیئت بدنسازی آذربایجان شرقی علی نیک رزم
  • Like
  • 0
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس