عضویت در سایت ورود
ورود به سایت


» » برخورد با باشگاه های بدون مجوز

برخورد با باشگاه های بدون مجوز

در تاریخ : 27.05.95
توسط : ChampexNews
نظرات : 0
بازدیدها : 633
برخورد با باشگاه های بدون مجوز


خبرگزاری چمپکس نیوز:
رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: با باشگاه‌هایی که در سطح استان زنجان بدون مجوز فعالیت می‌کنند، برخورد جدی صورت خواهد گرفت.
مهران زرگری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: باشگاه‌های بدون پروانه در استان زنجان باعث بوجود آمدن مشکلاتی می‌شوند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر تعدادی از باشگاه‌های استان زنجان در زمینه بدنسازی و پرورش اندام بدون مجوز فعالیت می‌کنند، اضافه کرد: با این باشگاه‌ها به صورت بسیار جدی برخورد خواهد شد.
رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان همچنین تصریح کرد: متولی صدور پروانه برای فعالیت باشگاه‌ها، اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان است و شخص مدیرکل نیز پیگیر این موضوع است.
مدیران باشگاه‌ها از طریق قانون نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند
زرگری ادامه داد: باشگاه‌هایی که بدون پروانه در حال فعالیت هستند سریعا باید برای کسب مجوز فعالیت خود اقدامات مقتضی را صورت دهند و در صورت عدم درخواست برای کسب مجوز، با باشگاه‌های مورد نظر طبق روال قانون برخورد خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه هیأت استان نیز این موضوع را به صورت سفت و سخت پیگیری می‌کند، گفت: توصیه ما این است که مدیران این باشگاه‌ها از طریق قانون نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند تا برای فعالیت باشگاه‌هایشان مشکلی پیش نیاید.
رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان ابراز کرد: سیاست ما گسترش ورزش همگانی و سلامت در جامعه است و هیچ زمان در مقابل این موضوع قرار نگرفته‌ایم، اما کارها باید از طریق قانون و طبق روال آن صورت بگیرد.
حریم 500 متری باید در اعطای مجوز باشگاه‌ها رعایت شود
زرگری اظهار کرد: برخی از باشگاه‌ها پس از استقرار و تجهیز باشگاه و فعالیت، نسبت به اخذ مجوز اقدام می‌کنند که این مورد نیز باعث به وجود آمدن مشکلاتی می‌شود.
وی با اشاره به این مشکلات افزود: طبق قانونی که در رابطه با فعالیت باشگاه‌ها تدوین شده است، حریم 500 متری باید مدنظر قرار بگیرد و این موضوع برای باشگاه‌هایی که ابتدا فعالیت می‌کنند و سپس به فکر اخذ مجوز هستند، مشکل آفرین است.
رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان همچنین بیان کرد: در فعالیت باشگاه‌های بدنسازی تراکم جغرافیایی مورد تاکید ما است و در حال حاضر برای فعالیت در سطح شهر هیچ‌گونه مجوزی فعالیتی صادر نمی‌شود.
برخی باشگاه‌ها از مربیان بدون کارت استفاده می‌کنند
زرگری با بیان اینکه تنها برای شهرک‌های جدید التاسیس مجوز فعالیت صادر می‌شود، گفت: ما هیچ زمان در مقابل پیشرفت این ورزش و گسترش فرهنگ ورزش کردن قرار نگرفته‌ایم، اما اعتقاد ما بر این است که باید طبق قانون حرکت شود.
وی خاطرنشان کرد: برخی از باشگاه‌ها نیز از مربیان بدون کارت استفاده می‌کنند که این مورد نیز در دستور کار برخورد قرار دارد، چرا که سلامت جوانان و همچنین جامعه برای ما در اولویت نخست کار قرار دارد.
رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان اظهار کرد: ما در مقابل فعالیت جوانان در باشگاه‌ها نسبت به خانواده‌ها، تعهد داریم و این موضوع قابل قبول نیست که با سلامت این افراد بازی شود.
  • Like
  • 0
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس