عضویت در سایت ورود
ورود به سایت


» » راهنمایی مدرن برای آقایان که میخواهند مانند دهه ۱۹۷۰ تیپ بزنند

راهنمایی مدرن برای آقایان که میخواهند مانند دهه ۱۹۷۰ تیپ بزنند

در تاریخ : 13.07.95
توسط : ChampexNews
نظرات : 0
بازدیدها : 811
راهنمایی مدرن برای آقایان که میخواهند مانند دهه ۱۹۷۰ تیپ بزنند


خبرگزاری چمپکس نیوز:
سینما نیز به تیپ دهه ۷۰ برگشته است. مانند شخصیت دیوید او.راسل در فیلم کلاهبرداری آمریکایی با موهای فرفری و یا شخصیت جان تراولتا که در فیلم تب یکشنبه شب خودنمایی می کرد، اما تمام لباس های آنها از پلی استر بود و بیننده حس می کند که هر لحظه ممکن است آتش بگیرند. اما تمام اینها دروغ هایی در مورد نوع لباس پوشیدن مردان این دهه است و تمام زحمات خیاط های این دوره نادیده گرفته شده.
از وقتی مارک هایی مانند کووچ و تام فورد شکل گرفتند، دهه ۷۰ به دوره تجربه کردن جنس های تازه و لباس های تنگ مشهور شد، و همچنین در این دوره با تغییر اساسی در ظاهر و تیپ و ساخت پارچه های دست ساز، محصولاتی تولید شدند که پس از گذشت چهار دهه، همچنان در بورس هستند.
اما پیش از اینکه کمد لباسی پدر خود را غارت کنید باید بدانید که چگونه مانند شخصیت تونی مانرو در فیلم تیپ بزنید. همه چیز تنها پوشیدن لباس های قدیمی نیست، برای اینکه در قرن ۲۱ مانند دهه ۱۹۷۰ تیپ بزنید باید انتخاب کنید که لباس هایتان گشاد یا تنگ، پر زرق و برق یا مات باشد، و مهارت این را بدست آورید که تمام اطرافیان به تیپ شما خیره شوند.

مانند یک گاوچران تیپ نزنید
شلوار جین محصول مخصوص دهه ۱۹۷۰ است، اما شما باید مدل درست را انتخاب کنید. “شلوار راسته مناسب این سبک نیست” این حرف را بنجامین ون دن بروک، طراح لباس های مردانه ASOS می زند.
“همچنین آن شلوار های جین روشن”؛ آن شلوار های حاشیه دوخت دار دهه ۱۹۶۰ را نیز کنار بگذارید و به دنبال یک شلوار خاص باشید.


شلوار گشاد بپوشید
به نظر غیر ممکن می رسد، اما شلوارهای کمی گشاد باز مد روز شده اند. باز می گویم، کمی گشاد، نه شلوارهای دم پا گشاد و شلوار بگ. شلوارهایی که در قسمت ران تنگ هستند و از زانو به بعد کمی گشاد می شوند، این شلوارها روی کفش قرار می گیرند نه مانند شلوارهای دم پا گشاد روی زمین کشیده شود و در چاله های کثیف فرو رود.
راهنمایی مدرن برای آقایان که میخواهند مانند دهه ۱۹۷۰ تیپ بزنند

خیلی راحت و گشاد لباس نپوشید
دوره لباس های تنگ و چسبان گذشته است، اما این بدان معنی نیست که شما باید لباس های شل و گشاد بپوشید. تناسب بهترین روش است، این گفته ماریا کسیدی طراح لباس آقایان مارک ASOS است. بنابراین یک شلوار پارچه ای گشاد را با یک تیشرت بپوشید، یا یک بلوز گشاد طرح دار را با یک شلوار فاق بلند و کمربند زیبا، ست کنید.

لباس شلوغ بپوشید
اگر شما معمولا از رنگ های تیره و یکنواخت استفاده می کنید یک حرکت متفاوت انجام دهید و به دنبال طرح های گلدار و منقوش باشید. این طرح ها بهترین گزینه برای لباس های مردانه هستند، که باعث می شوند شما ظاهری نامانوس و تازه مانند جیم موریسون خواننده داشته باشید. کسیدی می گوید: “یک شلوار جین تنگ و پاره مشکی بپوشید تا ظاهری مانند گروه راک اند رول ۱۹۷۰ داشته باشید”.
راهنمایی مدرن برای آقایان که میخواهند مانند دهه ۱۹۷۰ تیپ بزنند

رنگین کمانی نباشید
از پوشیدن تن های زیاد رنگی خودداری کنید – مخصوصا خانواده رنگ های نارنجی و قهوه ای. به گفته بنجامین: “ترکیب الگوها و نقوش متفاوت خوب است، اما از رنگ های متنوع دوری کنید.”
ترکیبی عالی از یک تک رنگ
رنگ های هم خانواده به شما آزادی عمل می دهد تا از هر نقش و طرحی که می خواهید در لباس هایتان استفاده کنید. (برای مثال: لباس های گشاد و بزرگتر را با نقش و طرح انتخاب کنید).
“یک بلوز طرح دار روشن را بر روی یک تک پوش با رنگ هم خانواده بپوشید” این گفته بنجامین است. طرح های ساده مثل توپ توپی و راه راه در برابر نقوش قوم آزتک خودنمایی می کند.
راهنمایی مدرن برای آقایان که میخواهند مانند دهه ۱۹۷۰ تیپ بزنند

بیش از حد لباس های پیچیده نپوشید
کسیدی می گوید : “هرچه کمتر بهتر”. ۱۹۷۰ دهه ای است که در بیانیه ها و اعلامیه ها درگیر بود اما این بدان معنی نیست که شما هم باید درگیر این اتفاقات عجیب و غریب باشید.
یک شلوار جین گشاد و یک تاپ تنگ قهوه ای شما را شبیه خواننده شوهای دهه ۱۹۷۰ می کند.
یک مدل لباس انتخاب کنید و تا ابد همان مدل را بپوشید
کت های چرم و مخمل لباس هایی هستند که دقیقا ظاهر دهه ۱۹۷۰ را به شما می دهند. کسیدی می گوید یک کت ساده انتخاب کنید و همیشه به تن کنید و اجازه بدهید که کت به جای شما حرف بزند. رنگ پوست شتری و قهوه ای عسلی رنگ های اصلی این فصل هستند.
راهنمایی مدرن برای آقایان که میخواهند مانند دهه ۱۹۷۰ تیپ بزنند

هیچ چیز را دوبله نپوشید
پوشیدن دوبله از یک جنس پارچه – خواه چرم باشد یا جین- باعث می شود شما مانند کاتالوگ نمونه پارچه بنظر برسید. اگر شما یک کت چرم و یک کفش چرم می پوشید مخصوصا اگر طرح و رنگ یکسان دارند، زیادی یکنواخت بنظر می رسید.
کمی تضاد در لباس ها بخرج دهید (البته با فکر)
نیم پوتین ساده در رنگ های مشکی و قهوه ای ظاهری متفاوت به شما می دهد و با هر لباسی به راحتی ست می شود.
اما اگر جنس لباس هایتان با آن متفاوت است، مطمئن شوید که رنگ آنها به هم نزدیک باشد. به گفته کسیدی ” همیشه آنها را با شلوار مشکی یا قهوه ای بپوشید”.
راهنمایی مدرن برای آقایان که میخواهند مانند دهه ۱۹۷۰ تیپ بزنند
  • Like
  • 0
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس