عضویت در سایت ورود
ورود به سایت


» » مسابقات قهرمانی باشگاههای استان اصفهان برگزار شد
در رده پیشکسوتان پرورش اندام و فیزیک

مسابقات قهرمانی باشگاههای استان اصفهان برگزار شد

در تاریخ : 24.05.94
توسط : ChampexNews
نظرات : 0
بازدیدها : 2556
مسابقات قهرمانی باشگاههای استان اصفهان برگزار شد



به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان، در این بخش از مسابقات قهرمانی استان که به نام استاد سعید بیضاوی نام گذاری شده است، 30 ورزشکار در رده پیشکسوتان و در مسابقه پرورش اندام و 95 ورزشکار در مسابقات فیزیک از سراسر استان شرکت کردند.

این مسابقات راس ساعت 15:30 و با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز شد و پس از آن گروه موزیک هوانیروز اصفهان سرود ملی جمهوری اسلامی را نواخت و پس از آن مسابقات پیشکسوتان آغاز شد که نتایج زیر در آن حاصل گردید:

رده سنی پیشکسوتان 40 تا 49 سال

نفر اول سیدمهدی خوش نظر از باشگاه کسرا
نفر دوم نوئل نورویک از باشگاه ماسیس
نفر سوم محمد حسن حیدریان از باشگاه سلامت جلوانی
نفر چهارم جمشید بیگدلی از باشگاه اندوان
نفر پنجم نصرالله مختاریان از باشگاه مردان آریایی
نفر ششم کوروش علی اکبریان از باشگاه آریا

رده سنی پیشکسوتان 50 تا 59 سال

نفر اول رضا شهریاری از باشگاه ماسیس
نفر دوم مجید حاج علی اکبر از باشگاه پارسیس
نفر سوم عزیزالله زمانی فرد از باشگاه سلامت جلوانی
نفر چهارم سعید ایزدی از باشگاه مردان آریایی
نفر پنجم نوروز اسماعیلی از باشگاه امپراطور

رده سنی پیشکسوتان 60 سال به بالا

نفر اول سید مرتضی میرسالاری


به کلیه شرکت کنندگان اول تا سوم مدال، حکم قهرمانی و جایزه و به نفرات سوم تا ششم جایزه اهدا گردید.

سپس مسابقان فیزیک که برای اولین بار در استان اصفهان برگزار می شد شروع گردید که نتایج زیر حاصل شد:

گروه اول قدی 172 سانتی متر

نفر اول علی اصلاحیان از باشگاه نامجو
نفر دوم فرشید توکلی انارکی از باشگاه ماسیس
نفر سوم حسین تهرانی از باشگاه اصفهان جیم
نفر چهارم جواد اسماعیلی از باشگاه زیتون
نفر پنجم فرهاد حاج صادقی از باشگاه پویا
نفر ششم میلاد یعقوبی از باشگاه توان

گروه دوم قدی 175 سانتی متر

نفر اول آرمان طباطبایی از باشگاه توان
نفر دوم آرمین محمدی از باشگاه هیرمند
نفر سوم ابراهیم نوروزی
نفر چهارم محمد توسلی از باشگاه ایرانیان
نفر پنجم آرش عباسی از باشگاه مردان آریایی
نفر ششم مجید تاکی از باشگاه مردان آریایی

گروه سوم قدی 178 سانتی متر

نفر اول علیرضا شهشهانی از باشگاه ماسیس
نفر دوم مهدی صدیقی از باشگاه ماسیس
نفر سوم احسان اسحاقی مردان آریایی
نفر چهارم سید محمد حسینی از باشگاه پویا
نفر پنجم احسان حقانی از باشگاه مردان آریایی
نفر ششم عادل رضایی از باشگاه فیتنس

گروه چهارم قدی 181 سانتی متر

نفر اول کیوان اصلان مرتضوی از باشگاه اندوان
نفر دوم میلاد سلیمانی از باشگاه اندوان
نفر سوم رضا محمودی از باشگاه ولی الله احمدی
نفر چهارم پیام صالحی از باشگاه توان
نفر پنجم داریوش درخشان از باشگاه رودکی
نفر ششم بهنام تشکری از باشگاه اکسیژن

گروه پنجم قدی 181+ سانتی متر

نفر اول کیوان خداداد از باشگاه فیتنس
نفر دوم کمال نوری از باشگاه پولاد
نفر سوم محمدطاهر قنبری از باشگاه آبتین
نفر چهارم امیر کهزادی از باشگاه المپیا
نفر پنجم اکبر تکاملی از باشگاه ماسیس
نفر ششم مسعود ملکی از باشگاه اکسیژن

به کلیه شرکت کنندگان اول تا سوم مدال، حکم قهرمانی و جایزه و به نفرات سوم تا ششم جایزه اهدا گردید.

همچنین در پایان باشگاههای برتر مشخص شدند که به آنها کاپ قهرمانی اهدا گردید، باشگاه های برتر به شرح زیر مشخصص شدند:

در رده پرورش اندام پیشکسوتان

باشگاه مردان آریایی با 29 امتیاز مقام اول
باشگاه ماسیس با 28 امتیاز مقام دوم
باشگاه سلامت جلوانی با 18 امتیاز مقام سوم

در مسابقات فیزیک

باشگاه قیتنس با 49 امتیاز مقام اول
باشگاه اندوان با 28 امتیاز مقام دوم
باشگاه توان با 24 امتیاز مقام سوم


مسابقات در ساعت 9:30 شب به پایان رسید و مقرر گردید مسابقه اورال فیزیک در روز جمعه در ساعت 18:30 برگزار گردد.

منبع: سایت هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان
  • Like
  • 0
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس