عضویت در سایت ورود
ورود به سایت


» » راه کارهای طلائی برای بدست آوردن حجم

راه کارهای طلائی برای بدست آوردن حجم

در تاریخ : 08.07.96
توسط : ChampexNews
نظرات : 0
بازدیدها : 622
راه کارهای طلائی برای بدست آوردن حجم


خبرگزاری چمپکس نیوز: چگونه می توان عضلات کوچک خود را حجیم نمود . ایا در فصول گرم سال می توان با وجود از دست دادن آب بدن باز هم به حجم عضلانی خود افزود ؟

اولین راه طلائی در حجم عضلات چپیست ؟

اولین گام برای افزیاش حجم عضلات افزایش کالری به بدن می باشد .
شما ورزشکار عزی اگر در نوع تغذیه خود هر رفتاری را انجام دهید باید منتظر پاسخ بدنتان نصبت به تغذیه خود داشته باشید . پس برای یک حجم عضلانی سالم شما هیچ وقت به سراغ همبرگر و سوسیس و کالباس و چیپس و پفک نمی روید بلکه به دنلال منابع اصلی پروتئین و کربو هیدرات ها باید بروید .

یک منبع پرتئین خالص که به راحتی خم در دسترس میباشد پرتئین سینه مرغ و یا بو قلمون می باشد و منبع دیگری که پرتئین خالص می باشد سفیده تخم مرغ است . برای تامین کربو هیدرات هم لازم نیست که با خرج های گزاف به دنبال مکنایع خالص باسید بلکه ما در این مقاله می خواهیم شما را با کمترین خرج به منابع اصلی غذائی نزدیک کنیم پس شما برای بدست اوردن کربو هیدرات خود می توانید از سیب زمین اسفاده کنید که برای حجم عضلات بسیار مناسب می باشد . سیب زمین آب پز یک منبع کربو کامل وکم هزینه برای شما می باشد .

فیبر ها برای کمک رسانی و سوخت کلیکوژنی برای بدن لازم میباشد شما می توانید از یک گوجه فرنگی در کنار وعده های غذائی می تواند راه مناسبی برای بدست اوردن فیبر به عضلات باشد . فیبر ها بهترین راه حل برای کسانی هست که که می خواهند از شر ناراحتی گوارشی و معده در امان باشند .
از سبزیجات غافل نشوید در دوران حجم و رژیم سبزیجات می توانند یک منبع مناسب برای رساندن فیبر ویتامین ها و آب به عضلات شما باشند .

مورد دیگری که به منظور اسفاده در این رابطه مهم است شیر نام دارد . پس به جای نوشابه و آب میوه های تجاری از شیر کامل استفاده کنید چربی موجود در شیر در کنار کازئین موجود در آن قدرت حرکت را راکد می کند . در نتیجه باعث طولانی تر شدن زمان هاضمه شما شده و بدین ترتیب شما زمان بیشری برای هضم و جذب پرتئین خواهید داشت .

آیا مصرف برنج ممنوعیت دارد ؟

برنج برای حجم بسیار مناسب می باشد به طوری که بیشتر شکرت ها تولید کگننده مکمل های پرتئینی از برنج به عنوان منبع اوصلی برای ساخت فرمولاسیون پرتیئن خود استفاده می کنند . یک راه برای جذب بهتر پرتئین وکربو برنج درست کردن برنج به صورت کته (بدون اب کش شدن) می باشد . اگر برنج را اب کش نمائی بیشتزین خواصیت برنج در حالت رغیق شدن با آب اس که بعد از اب کش کردن این خواصیت به ۳۰ الی ۵۰ درصد می رسد پس بهتر است اب برنج باقی بماند تا خواص اولیه ان حفظ شود .

میوه هم بخوزید بدون نگرانی : سیب درختی را می توان به عنوان یک میان وعده همراه استفاده کرد . موز قبل از تمرین هم می تواند انرژی بخش شما در هنگام تمرین باشد .

نوشیدن یک مکمل پرتئین بعد از تمرین شما را در بدست اوردن حجم و از همه مهمتر یاری بخش عضلات در ریکاوری شدن می باشد .

اخر شب غذا بخوریم :

چرا که نه ! شما قبل از خواب می توانید از سفیده تخم مرغ و سالاد کاهو به همراه هویج و گوجه استفاده نمائید تا در هنگام خواب انرزی لازم برای سوخت رسانی یه بدن شما فراهم شود

در هنگام خواب هم یک بطری اب در بلای سر خود داشته باشد تا در زمان بیدار شدن اب رسانی به عضلات را انجام دهید که فواید بسیاری هم برای عضلات و هم سیستم گوارسی شما خواهد داشت
  • Like
  • 0
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس