عضویت در سایت ورود
ورود به سایت


» » کشته شدن بدنسازی شیرازی به دست تلگرام!

کشته شدن بدنسازی شیرازی به دست تلگرام!

در تاریخ : 30.08.94
توسط : ChampexNews
نظرات : 0
بازدیدها : 2827
کشته شدن بدنسازی شیرازی به دست تلگرام!خبرگزاری چمپکس نیوز : در چند روز گذشته خبر کشته شدن یک بدنساز اهل شیراز در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرد و این موضوع حتی فراتر از دنیای پرورش اندام پیش رفت. این موضوع از زمانی شروع شد که تصویر محمد علی اکبری که یک بدنساز شیرازی است در کنار تصویر مقتولی که یک چاقو به سر او فرو رفته بود قرار گرفت و به دلیل شباهت ظاهری آنها، مقتول را به علی اکبری نسبت دادند. پس از این بود که این عکس بارها در صفحات اجتماعی پخش شد. اما ناگهان چند روز بعد او ویدویی را به انتشار گذاشت که خبر از سلامت کامل او می دهد. علی اکبری با خبرگزاری ورزش سه گفت و گویی انجام داد که متن زیر مصاحبه او با این سایت است:

* چه زمانی متوجه عکس فردی شدید که چاقو خورده بود و چهره‌اش شبیه شما بود؟

چهارشنبه صبح بود که یکی از دوستانم به من زنگ زد و گفت تو هنوز زنده‌ای؟ من هم با تعجب گفتم که انتظار داشتی مرده باشم و بعد او ماجرا را برایم تعریف کرد و بسیار تعجب کردم.

* تماس‌های تلفنی از چه زمانی به شما شروع شد؟

بعد از اینکه دوستم به من زنگ زد، تماس‌ها ابتدا هر یک ساعت به یک ساعت بود. بعد از آنکه عکس‌ها منتشر شده بود، تماس‌ها هر نیم ساعت به نیم ساعت شد و بعد از آن هم هر 2 دقیقه به 2 دقیقه موبایلم زنگ می‌خورد.

* واکنش شما نسبت به این تماس‌ها چطور بود؟

اول که شوکه شدم اما بعد از اینکه تماس‌ها زیاد شد سریع به خانواده‌‌ام زنگ زدم و آنها را در جریان گذاشتم. فکر کردم اگر آنها متوجه شوند چنین عکسی در فضای مجازی منتشر شده حتما از ترس سکته می‌کردند.

* شما از نظر ورزش بدنسازی صاحب عنوان‌های آسیایی را جهانی هستید؟

بله. من 5 سال است که در اردوی تیم‌ملی حضور دارم. در مسابقات جهانی زیبای اندام دبی و هند شرکت کرده‌ام که در دبی قهرمان جهان شدم. به همین دلیل هم خیلی‌ها با من تماس گرفتند.

* در این مدت رسانه‌ای بود که این خبر را تکذیب کند؟

بله، همان روز هفته‌نامه بشیر در روی جلدش این خبر را تکذیب کرد و حالا هم از شما تشکر می‌کنم که پیگیر شدید و دارید این ماجرا را اطلاع‌رسانی‌ می‌کنید.

* به روز انتشار آن عکس برگردیم، خودتان چه زمانی عکس را دیدید؟

چهارشنبه شب بود که یکی از دوستانم آن عکس عجیب را برایم فرستاد. آن فرد مرحوم بسیار شبیه من بود و جالب است که کنار او عکس دوران قهرمانی من را انداخته بودند که از این نظر بسیار شبیه هم بودیم.

* خودتان زمانی که عکس را دیدید نترسیدید؟

چرا واقعا خودم هم ترسیدم وقتی دیدم فردی شبیه من چاقو در سرش رفته است و البته بسیار متاسف شدم. جالب است که در آن عکس مشخص است که آن فرد 3، 4 روز قبل فوت کرده است. چراکه بدنش ورم کرده بود. فقط خدا را شکر کردم که پیش از اینکه آن عکس تمام گروه‌های تلگرامی را بگیرد خانواده‌ام را در جریان گذاشتم.

* در آن ساعت‌ها چه کسانی به شما زنگ زدند؟

هر کسی که فکرش را بکنید. از دوستانم گرفته تا مسوولان فدراسیون بدنسازی و حتی شاگردانم هر کسی که من را می‌شناخت، با من تماس گرفت و من مجبور بودم به همه توضیح بدهم که چنین اتفاقی نیفتاده است.

* در آن ساعت‌ها اتفاق جالبی افتاد که ذهن‌تان را مشغول کند؟

اتفاق جالب این بود که عده‌ای از دوستانم دم در منزل ما آمدند تا ببینند پارچه مشکی نصب شده یا نه ولی من به همه توضیح دادم که آن عکس فقط تشابه چهره بوده است.

* الان زندگی‌تان چه فرقی با گذشته کرده است؟

مهمترین حسنی که ماجرا برایم داشت، این بود که دوستان خوبی پیدا کردم ولی باور کنید که اصلا در این روزها آرامش نداشتم. یک نفر ساعت 3:30 صبح به من زنگ زد و من چون می‌دانستم همه نگران هستند، مجبور بودم جواب تلفنم را بدهم. خیلی روزهای سختی را پشت سر گذاشتم.
  • Like
  • 1
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس