عضویت در سایت ورود
ورود به سایت


» » برترین های مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های کشور

برترین های مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های کشور

در تاریخ : 16.12.94
توسط : ChampexNews
نظرات : 0
بازدیدها : 3370
برترین های مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های کشور


خبرگزاری چمپکس نیوز :مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی باشگاه های کشور در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان از تاریخ 12 لغایت 15 اسفند ماه جاری در شیراز با معرفی برترین ها به پایان رسید.
نتایج انفرادی این دوره از مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی باشگاههای کشور به شرح ذیل بدست آمد:

رده سنی نوجوانان

دسته وزنی 53 کیلوگرم

1- میثم مردانی رحیمی- هیات اصفهان- با مجموع 312.5 کیلوگرم
2- عیسی احمدزاده- هیات عسلویه- با مجموع 295 کیلوگرم
3- سید امیرحسین حسینی- ایرانیان سیرجان- با مجموع 280 کیلوگرم

دسته وزنی 59 کیلوگرم
1- یوسف پروانه- هیات عسلویه- با مجموع 380 کیلوگرم
2- ابوالفضل مختاری- هیات زنجان- با مجموع 372.5 کیلوگرم
3- رضا وحیدی فر- هیات اصفهان- با مجموع 335 کیلوگرم

دسته وزنی 66 کیلوگرم
1- آرش موسی زاده- فارس "الف"- با مجموع 405 کیلوگرم
2- عباس دفتری- فارس "ب"- با مجموع 402.5 کیلوگرم
3- عباس محمودی- اصفهان- با مجموع 395 کیلوگرم

دسته وزنی 74 کیلوگرم
1- هادی افشاری احمدی- هیات زنجان- با مجموع 505 کیلوگرم
2- محمد سلیمانی- اصفهان- با مجموع 455 کیلوگرم
3- احمد طالبی- اصفهان- با مجموع 415 کیلوگرم

دسته وزنی83 کیلوگرم
1- مهدی مین باشی- خراسان شمالی- با مجموع 545 کیلوگرم
2- عباس زنری- همدان- با مجموع 522.5 کیلوگرم
3- سپهر گلو- مازندران- با مجموع 505 کیلوگرم

دسته وزنی 93 کیلوگرم
1- جاوید عسگرزاده- اصفهان- با مجموع 735 کیلوگرم
2- محمد نصایی- همدان- با مجموع 520 کیلوگرم
3- امیرحسین سالاری- سیرجان- با مجموع 490 کیلوگرم

دسته وزنی 105 کیلوگرم
1- سجاد بهادری شیرازی- فارس- با مجموع 582.5 کیلوگرم
2- آرمین موسوی- اصفهان- با مجموع 582.5 کیلوگرم
3- احمد رضا محمودی- اصفهان- با مجموع 570 کیلوگرم

دسته وزنی 120 کیلوگرم
1- سعید بهادری شیرازی- فارس "الف"- با مجموع 575 کیلوگرم
2- مهرداد حیدری- سیرجان- با مجموع 460 کیلوگرم
3- مصطفی کتابی فرد- زنجان- با مجموع 407.5 کیلوگرم

دسته وزنی +120 کیلوگرم
1- حامد رضازاده- اصفهان- با مجموع 605 کیلوگرم
2- رضا علی رضایی- چهارمحال و بختیاری- با مجموع 570 کیلوگرم
3- محمدرضا حیدریان- قم- با مجموع 530 کیلوگرم


رده سنی جوانان

دسته وزنی 53 کیلوگرم
1- عبدالله میرشکاری- هرمزگان- با مجموع 285 کیلوگرم

دسته وزنی 59 کیلوگرم
1- رضا مختاری بهجردی- ایرانیان سیرجان- با مجموع 400 کیلوگرم
2- مصیب لاری- فارس"الف"- با مجموع 322.5 کیلوگرم
3- رضا زمانی- گلستان- با مجموع 290 کیلوگرم

دسته وزنی 66 کیلوگرم
1- محمدرضا احمدی- همدان- با مجموع 510 کیلوگرم
2- بهروز لشگری نژاد- شهرداری باسمنج- با مجموع 490 کیلوگرم
3- احمدرضا بابااحمدی- اصفهان- با مجموع 480 کیلوگرم

دسته وزنی 74 کیلوگرم
1- کیان رحمتی- آذربایجان شرقی- با مجموع 545 کیلوگرم
2- حسن ذاکرپور- همدان- با مجموع 540 کیلوگرم
3- علیرضا کاوری- اصفهان- با مجموع 525 کیلوگرم

دسته وزنی 83 کیلوگرم
1- مهدی علینقیان- اصفهان- 655 کیلوگرم
2- نیما درخشان- گلستان- با مجموع 630 کیلوگرم
3- داریوش رعنازاده- فارس- 520 کیلوگرم

دسته وزنی 93 کیلوگرم
1- علیرضا اورنگ- فارس"الف"- با مجموع 650 کیلوگرم
2- فیروز سهرابی- شهرکرد- با مجموع 650 کیلوگرم
3- سجاد رویاوی- اصفهان- با مجموع 642.5 کیلوگرم

دسته وزنی 105 کیلوگرم
1- ایمان رضایی- لرستان- با مجموع 625 کیلوگرم
2- محمدرضا ایروانی- اصفهان- با مجموع 610 کیلوگرم
3- محمد خالص حقیقی- فارس"الف"- 600 کیلوگرم

دسته وزنی 120 کیلوگرم
1- جواد بهرامی- اصفهان- با مجموع 657.5 کیلوگرم
2- یونس نادری- همدان- 655 کیلوگرم
3- محسن میرزایی- خراسان شمالی- با مجموع 635 کیلوگرم

دسته وزنی +120 کیلوگرم
1- محمدهادی زارع- فارس "الف"- با مجموع 685 کیلوگرم
2- امیر حسین حسینی- همدان- با مجموع 615 کیلوگرم
3- علیرضا طلاپور- ایرانیان سیرجان- با مجموع 602.5 کیلوگرم

رده سنی بزرگسالان

دسته وزنی 59 کیلوگرم
1- مهرداد مظفری- فارس "الف"- با مجموع 490 کیلوگرم
2- جمال غواضی- فارس "ب"- با مجموع 477.5 کیلوگرم
3- حسین عباسی- قم- با مجموع 400 کیلوگرم

دسته وزنی 66 کیلوگرم
1- علیرضا حمزه رزقانی- فارس- با مجموع 520 کیلوگرم
2- مجید گلزاری- فارس- با مجموع 517.5 کیلوگرم
3- مرتضی کریمی- فارس- با مجموع 505 کیلوگرم

دسته وزنی 74 کیلوگرم
1- داود خزاعلی- نیرو زمینی- با مجموع 615 کیلوگرم
2- وحید حمزوی- فارس "ب"- با مجموع 512.5 کیلوگرم
3- آرش پایرار- ...- با مجموع 512.5 کیلوگرم

دسته وزنی 83 کیلوگرم
1- ناصر حیدری- شهرکرد- با مجموع 710 کیلوگرم
2- علی براتی- یاسوج- با مجموع 700 کیلوگرم
3- صاقد صالحی- شهرکرد- با مجموع 685 کیلوگرم

دسته وزنی 93 کیلوگرم
1- ساسان مسیبی- نیروزی زمینی- با مجموع 780 کیلوگرم
2- یاسر کرمی- نیروی زمینی- با مجموع 687.5 کیلوگرم
3- محمدرضا برومند- چهارمحال و بختیاری- با مجموع 682.5 کیلوگرم

دسته وزنی105 کیلوگرم
1- مصطفی رنجبر- نیروی زمینی- با مجموع 850 کیلوگرم
2- علرضا جهان- فارس "الف"- با مجموع 800 کیلوگرم
3- علیرضا رضایی- اصفهان- با مجموع 792.5 کیلوگرم

دسته وزنی 120 کیلوگرم
1- مهدی نادری- فارس "الف"- با مجموع 795 کیلوگرم
2- علی حیدری- اصفهان- با مجموع 775 کیلوگرم
3- عباس ورزردی- نیروی زمینی- با مجموع 755 کیلوگرم

دسته وزنی +120 کیلوگرم

1- شهرام ساکی- نیروی زمینی- با مجموع 895 کیلوگرم
2- عیسی رحیمی- اصفهان- با مجموع 812.5 کیلوگرم
3- حسین دائمی- اکسیژن یاسوج- با مجموع 775 کیلوگرم

رده سنی پیشکسوتان


مستر یک
دسته وزنی 66 کیلوگرم
1- صفرعلی عفله گری- همدان- با مجموع 310 کیلوگرم
2- حسینعلی دیانت- اصفهان- با مجموع 305 کیلوگرم

دسته وزنی 74 کیلوگرم
1- علیرضا مهرعلی تبار- امام علی مازندران- با مجموع 462.5 کیلوگرم
2- مرتضی فردوردشتابی- فارس "الف"- با مجموع 460 کیلوگرم
3- حمید زارعی- فارس "الف"- با مجموع 425 کیلوگرم

دسته وزنی 83 کیلوگرم
1- علی نقی فتحی- فارس "الف"- 587.5 کیلوگرم
2- محمدمهدی نجاتی- فارس "الف"- 492.5 کیلوگرم
3- احمدرضا شایان خبری- چهارمحال و بختیاری- با مجموع 482.5 کیلوگرم

دسته وزنی 93 کیلوگرم
1- محمدرضا یوسف تیزهوش- نیروزی زمینی- با مجموع 622.5 کیلوگرم
2- جعفر علیزاده قصاب- آذربایجان غربی- با مجموع 540 کیلوگرم
3- محمدابراهیم اسماعیلی- فارس "ب"- 497.5 کیلوگرم

دسته وزنی 105 کیلوگرم
1- محمدجواد قاسمس- فارس- با مجموع 625 کیلوگرم
2- رحمان وحیدی- اصفهان- با مجموع 472.5 کیلوگرم

دسته وزنی 120 کیلوگرم
1- احمد پروین- فارس- 622.5 کیلو گرم
2- محمدرضا نهاوندی- همدان- با مجموع 587.5 کیلوگرم
3- منوچهر جعفری- زنجان- با مجموع 570 کیلوگرم

دسته وزنی+120 کیلوگرم
1- سید مرتضی وهاب- اصفهان- با مجموع 522.5 کیلوگرم
2- حسین کاظمی- اصفهان- با مجموع 522.5 کیلوگرم

مستر دو
دسته وزنی 59 کیلوگرم
1- عبدالرضا ربیعی- فارس- با مجموع 360 کیلوگرم

دسته وزنی 66 کیلوگرم
1- حسین علی هنری- اصفهان- با مجموع 300 کیلوگرم
2- قدرت اله جباری- اراک- با مجموع 247.5 کیلوگرم

دسنه وزنی 74 کیلوگرم
1- کریم گرشاسبی- اصفهان- با مجموع 442.5 کیلوگرم
2- حسین فولادی- آذربیجان غربی- با مجموع 395 کیلوگرم
3- سید سعید هاشمی- زنجان- با مجموع 382.5 کیلوگرم

دسته وزنی 83 کیلوگرم
1- نادر زحمتکش- فارس- با مجموع 475 کیلوگرم
2- رحمان جعفری- مرکزی- با مجموع 305 کیلوگرم

دسته وزنی 93 کیلوگرم
1- محمدحسین کمالی- زنجان- با مجموع 580 کیلوگرم
2- سیمیک برقی- اصفهان- با مجموع 477.5 کیلوگرم
3- جعفر سهرابی زاده- فارس- با مجموع 472.5 کیلوگرم

دسته وزنی 105 کیلوگرم
1- احمد نجاتی- زنجان- با مجموع 540 کیلوگرم

دسته وزنی 120 کیلوگیرم
1- عادل نواعتقاد- مرکزی- با مجموع 437.5 کیلوگرم
2- شیرزاد محمدی- اصفهان- با مجموع 370 کیلوگرم

دسته وزنی +120 کیلوگرم
1- جعفر جعفری- مرکزی- با مجموع 567.5 کیلوگرم
2- کوروش بیابانی- چهارمحال و بختیاری- با مجموع 510 کیلوگرم
3- ... زارع- شهرداری زرقان- با مجموع 510 کیلوگرم

مستر سه
دسته وزنی 59 کیلو گرم
1- رحیم جباری- آذربایجان غربی- با مجموع 140 کیلوگرم

دسته وزنی 66 کیلوگرم
1- اصغر قاسمی- فارس- با مجموع 305 کیلوگرم
2- علی خانی فراهانی- اراک- 230 کیلو گرم

دسته وزنی74 کیلوگرم
1- اردشیر همدانیان- همدان- با مجموع 390 کیلوگرم
2- عباسعلی پناهی- آوش پاک اصفهان- با مجموع 325 کیلوگرم

دسته وزنی 83 کیلوگرم
1- حسین سرشار- همدان- با مجموع 380 کیلوگرم

دسته وزنی 93 کیلوگرم
1- سید کاظم رضوی- چهارمحال و بختیاری- 335 کیلوگرم
2- حسن ولی زاده- اراک- با مجموع 327.5 کیلوگرم

دسته وزنی 105 کیلوگرم
1- جعفر نیری- اصفهان- با مجموع 455 کیلوگرم

دسته وزنی 120 کیلوگرم
1- حسن میرشکاری- همدان- با مجموع 500 کیلوگرم

مستر چهار
دسته وزنی 66 کیلو گرم
1- علی حیدری- اصفهان- با مجموع 210 کیلوگرم

نتایج تیمی رقابت ها :

نتايج تيمي رده سني نوجوانان:
هيات اصفهان با ٥٣ امتياز مقام اول
هيات فارس الف با ٥٠ امتياز مقام دوم
هيات زنجان با ٤٥ امتياز مقام سوم

نتايج تيمي رده سني جوانان :
هيات فارس الف با ٤٩ امتياز مقام اول
هيات اصفهان با ٤٨ امتياز مقام دوم
شهرداري باسمنج با ٤٠ امتياز مقام سوم

نتايج تيمي رده سني بزرگسالان:
نيروي زميني با ٥٧ امتياز مقام اول
هيات فارس الف با ٥٤ امتياز مقام دوم
هيات فارس ب با ٣٩ امتياز مقام سوم

نتايج تيمي رده سني مستر ١ :
هيات فارس الف با ٥٤ امتياز مقام اول
هيات اصفهان با ٤٥ امتياز مقام دوم
هيات همدان با ٢١ امتياز مقام سوم

نتايج تيمي رده سني مستر ٢ :
هيات اصفهان با ٤٩ امتياز مقام اول
هيات اراك با ٤٢ امتياز مقام دوم
هيات فارس با ٣٩ امتياز مقام سوم

نتايج تيمي رده سني مستر ٣ :
آوش پاك اراك با ٣٩ امتياز مقام اول
هيات همدان با ٣٦ امتياز مقام دوم
هيات آذربايجان غربي با ١٢ امتياز مقام سوم

در ادامه عکس هایی از این مسابقات را مشاهده فرمایید :
برترین های مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های کشور
برترین های مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های کشور
برترین های مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های کشور
برترین های مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های کشور
برترین های مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های کشور
برترین های مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های کشور
برترین های مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های کشور
برترین های مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های کشور
برترین های مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های کشور
  • Like
  • 0
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس