عضویت در سایت ورود
ورود به سایت


» » » حسن کوچکی: نداشتن توان مالی ، مدتهاست که مرا از رسیدن به حقم بازداشته است .

حسن کوچکی: نداشتن توان مالی ، مدتهاست که مرا از رسیدن به حقم بازداشته است .

در تاریخ : 06.05.96
توسط : ChampexNews
نظرات : 0
بازدیدها : 1217
حسن کوچکی: نداشتن توان مالی ، مدتهاست که مرا از رسیدن به حقم بازداشته است .

خبر گزاری چمپکس نیوز:حسن کوچکی متولد سال ۱۳۶۴ از همدان، با ۱۳ سال سابقه تمرینی در رشته ی کشتی و حدود ۱۰سال سابقه ورزشی در رشته بدنسازی و اکثر شاخه های این رشته مانند پرورش اندام.بادی کلاسیک و پاورلیفتینگ،کوچکی نداشتن هزینه کافی برای آمادگی بیشتر و بهتر برای حضور پررنگ تر در رقابت های برون مرزی و داخلی می گوید و ،در حال حاضر با کسب تجربیات بیشتر درصدد همکاری با یک مربی حرفه ای است تا با حضور پرقدرت ترو با آمادگی چشمگیرتر در رقابت های سطح بالا شرکت کند . ادامه مصاحبه با این قهرمان را مطالعه می فرمایید:

برترین افتخاراتی كه كسب كرديد چه بوده و كجا و در چه سالي ؟ دسته وزني چند كيلوگرم و یا دسته قدی چند سانتی متر ؟
کسب بیش از چهل مقام در رشته های ورزشی ذکر شده از جمله نتایج این چند سال سابقه ورزشی بنده در رشته های مختلف بوده که چهار عنوان را از این چندین مقام ذکر شده در سطح استانهای مختلف از جمله تهران.البرز.همدان.سنندج.قزوین.زنجان و..مقام دوم و سومی بوده والباقی فقط افتخار کسب مقام اول در رقابت در یکی از دسته ها و وزن های رقابتی سطح بالای بنده بوده و نتیجه ی شرکت در سه دوره انتخابی تیم ملی ایران و کشوری در رشته ی بادی کلاسیک فینالیستی بنده بوده .
وی در ادامه افزود : که حقم در سه دوره کسب مدال صددرصد بوده که بنا به دلایلی.مثل نداشتن مربی.پشتیبان.نبود در گروه مافیایی ایران.هزینه کردن ناچیز برای آمادگی خودم برای مسابقات و مهم تر حق خوری بسیار واضح از جانب داوران و سرگروههای مافیایی مسابقات دلیل اصلی این بی مدالی شده.
بنده در دسته قدی _180 و وزن 86 کیلو همیشه در مسابقات کلاسیک کشوری که همگی حکم انتخابی تیم ملی و اعزامی مسابقات آسیایی و جهانی داشته اند رقابت کردم و در رشته ی پاورلیفتینگ چند دوره فینالیست مسابقات کشوری بوده ام و یک دوره در انتخابی آسیایی دعوت شدم ، اما در آن دوره هم با بدشانسی آسیب دیدگی یک مدال صددر صد را از دست دادم .

وزن دوران حجم و كات ؟
وزن دوران حجم 115 کیلوگرم و وزن دوران رقابت کلاسیک بنده 86کیلو بوده و در مسابقات پاور هم در ۹۳ کیلوگرم به رقابت پرداخته ام .

آیا از نتایجی که تاکنون کسب کرده اید راضی هستید؟
از آمادگی خودم نسبت به رقبا همیشه راضی بودم اما همیشه از دست رفتن حقم و مدال صددرصدم باعث نارضایتی بنده و طرفدارانم از شرایط پیش آمده شده بوده است .

در راه قهرمانی با چه موانعی مواجه بودید و چه راه حل هایی را اتخاذ کردید ؟
تداخل شرایط کاری بنده با رشته ورزشی مربوطه،نداشتن هزینه کافی برای آمادگی بیشتر و بهتر برای حضور پررنگ تر در رقابت های برون مرزی و داخلی
آسیب دیدگی نابهنگام ،در حال حاضر با کسب تجربیات بیشتر درصدد همکاری با یک مربی حرفه ای و حضور پرقدرت ترو با آمادگی چشمگیرتر در رقابت های سطح بالا با هزینه ای موجه تر با استفاده از تجربیات ایشان خواهم بود .

هدف بعدی شما کدام مسابقه است ؟
هدف بعدی بنده حضور مجدد در رقابت های انتخابی تیم ملی اسفند ماه امسال و گرفتن حقم و با توکل به خدا و شکستن طلسم بدشانسی ام است .

بهترین مربی و یا مربیانی که با ایشان همکاری داشته اید ؟
بهترین مربیانی که تا کنون با ایشان همکاری داشته ام مرحوم استاد بیت الله عباسپور ،استاد مجتبی نوترکی ، استاد محمود ساوالان بوده اند .

سطح مسابقات بین المللی همچون جام الماس را چگونه می بینید ؟
سطح مسابقاتی مثل جام الماس بدون شک یکی از بالاترین سطح مسابقات در سطح جهان است ک یک موقعیت بسیار عالی برای کسانی که مدعی نام آوری و قهرمانی هستند خواهد بود که بنده بعلت مشکلات مالی و نداشتن حامی مالی و اسپانسر تاکنون نتوانسته ام یکی از چهرهای مطرح این مسابقات باشم .هر چیزی که دوست دارید درباره سختی هایی که متحمل شدید و یا افرادی که در این راه کمک کردند برامون بگید .بنده سختی های خیلی خیلی زیادی را برای رسیدن به اهدافم در این ورزش متحمل شده ام که می توانم از دست دادن پدر عزیزم در زمان رژیم و نزدیک به مسابقه و ماندن بر سر دوراهی برای گرفتن تصمیم برای شرایط موجود آن زمان نام ببرم و بعد آن هم آسیب دیدگی شدید بی موقع در زمان آماده سازی نزدیک به مسابقه انتخابی بادی کلاسیک کشوری و آسیایی پاورلیفتینگ یاد کنم . با این حال خداوند بزرگ را شاکرم که همیشه سربلند بوده ام .

منبع: ام گروپس
  • Like
  • 0
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس
  • چمپکس